Regisseurs van speelse wendbaarheid en nieuwsgierigheid

Je comfortabel voelen in een omgeving die continu verandert, vraagt om de wil om te leren, het lef om fouten te maken en jezelf ter discussie te durven stellen. Essentiële vaardigheden van deze tijd. Dit vraagt om vertragen en versnellen, zicht op het einddoel, wendbaarheid in de route en ontleren om te kunnen leren.

De rol van leren verandert. We leren elke dag van wat we doen. Bewust en onbewust. Toch wordt leren in organisaties nog te vaak gezien als een wasstraat van trainingen waarmee een verandering kan worden ingezet. Hiermee wordt het lerend en flexibel vermogen van organisaties te kort gedaan. En gaat het leren traag en te weinig aangesloten bij de praktijk.

Klanten vragen ons vaak:

    • “hoe kunnen we de onbenutte kennis en potentie in de organisatie benutten?”
    • “waarom blijven we worstelen met dezelfde thema’s?”
    • “hoe kunnen we leren strategisch inzetten in onze organisatie?”
    • “hoe kunnen we tijdens deze verandering al lerend bijsturen?

Wij geloven dat leren in organisaties vraagt om een integrale blik. Dat is precies wat PRCS biedt. Op onze eigen manier. Speels experimenteren en ervaren, tegenstellingen benutten, een tikje eigenwijs, met een helder doel voor ogen. Nieuwsgierigheid stimulerend als bron van leren.

Wij zijn echte kwartiermakers en doeners. Kleurrijk en divers als we zijn, creëren we beweging. Vanuit een enorme rugzak met bedrijfskundige, veranderkundige ervaring en ontwikkelkracht maken we zichtbaar wat onzichtbaar aanwezig is en stimuleren we het leren. Net even anders. De snaar wél raken. Professioneel en betrokken.

Wat we doen:

      • Vertalen van strategie naar impactvol leren
      • Versnellen en verduurzamen van verandering met bewuste leerinterventies
      • Stimuleren van een lerende organisatie
      • Organiseren van leiderschaps-, management- of teamontwikkeling
      • Inrichten van een Academy die meer is dan een verzameling aanbod
      • Opzetten leerlijnen ten behoeve van (competentie)ontwikkeling
Rutger_square

Rutger van der Zande

Marit Klein

Marit Roubos

Ronald Berkhuizen_klein (maart 2023)

Ronald Berkhuizen

relevante cases

Albeda College De toekomst van de leerling blijven verbeteren door zelf te blijven ontwikkelen. Dat is wat Albeda nastreeft. PRCS heeft het opzetten van een inspirerend leer- en ontwikkeltraject begeleid. bekijk case HH Delfland Aan de slag met cultuur, houding en gedrag passend bij de nieuwe interne visie. Én een groeiende vraag naar opleidingen en de behoefte aan visie en advies op dit gebied. PRCS ondersteunde in de rol van L&O kwartiermaker. bekijk case GGZ Impro PRCS heeft recent voor een grote GGD voor alle 170 medewerkers workshops Impro verzorgd, om iedereen beter voorbereid te laten zijn op de veranderingen die in de organisatie gaan plaatsvinden. bekijk case Albeda College PRCS heeft een langdurige samenwerking met Albeda. Zo hebben we HR Services mogen ondersteunen met hun team: “waar staan we voor en welke resultaten gaan we boeken?” bekijk case Hofmeier Hoe vertaal je de strategische keuze om het verschil op kwaliteit te maken in de juiste acties? Door kennis hoog in het vaandel te hijsen en onderdeel te laten worden van je DNA. bekijk case Veiligheidsregio IJsselland Hoe zet je een beweging in naar nieuwe vormen van samenwerken, organiseren en leiden? Een proces wat niet vanzelf gaat. bekijk case Quadraam Elk talent telt. Dat vraagt het ‘leren’ anders te organiseren. Wendbaar en meer op maat, zodat je aan kan sluiten op de specifieke wens, ambitie en talenten van de leerling. Dat is de droom. bekijk case Stichting RAS Het verbeteren van de schoonmaak- en glazenwassersbranche. Dat is de ambitie van RAS, de Raad voor Arbeidsverhoudingen Schoonmaak- en Glazenwassersbranche. bekijk case Leiderschap ontwikkelingstraject Albeda 2021 Teambegeleiding teamdag Albeda 2021 Leiderschapsontwikkeling veiligheidsregio 2021 Leren anders organsieren onderwijs 2021